عمده فروشي کيف هاي چرمي


لايه 21 و فيلم محافظ 3 روي غلتک نگهدارنده 5 يکي فشار داده مي شود ، که امکان چسبندگي فيلم محافظ 3 به لايه 21 را فراهم مي کند. لايه 21 ، روي يکي از چهره هاي فيلم محافظ 3 پوشانده شده است ، سپس اسلالوم بين غلتکهاي تجمع 91. همانطور که در بالا توضيح داده شد ، اين مسير امکان تنظيم سرعت پيشروي شبکه 21 را فراهم مي کند تا امکان توليد مداوم با سرعت کاملاً ثابت و توليد ذخيره سازي سفره در صورت توقف پاره شدن فراهم شود. منبع: (اينجا)  • سپس اين حلقه ها براي انجام برش در عرض هاي کوچک دوباره پيچ مي شوند.

  • 1 غلتک هاي موتوري 9 اجازه مي دهند تا لايه 21 از طريق دستگاه عبور کند.

  • شرکت توليدي Lefty ارائه دهنده راه حلهاي طراحي ، توسعه و ساخت فروشگاههاي يک مرحله اي براي طيف گسترده اي از کيفهاي چرمي و پارچه اي نرم ، کيف پول ، نگهدارنده گذرنامه ، برچسب چمدان و ساير لوازم جانبي نرم است.

  • ابزار بازيابي و تغيير ممکن است شامل بازوي 85 براي برش عرضي نوار 22 و گيره متحرک 8 باشد.

  • بعد از اينکه چسب آستر کاملاً خوب شد ، کيف پول ها را تحويل مي دهيم تا به شکاف صفحه مرکزي سوراخ کنيم.

  • در Beaufort ، ما با افتخار کمترين مقدار سفارش را براي توليد مقياس کامل کالاهاي چرمي سفارشي در صنعت ارائه مي دهيم ، اين بدان معناست که ما مي توانيم نه تنها با مارک هاي مستقر بلکه با شرکت هاي نوپا نيز کار کنيم.


هر تيغه 6 بين يک موقعيت برش که در آن تيغه 6 لايه 21 را قطع مي کند و يک موقعيت عقب انداختن که در آن تيغه 6 از لايه 21 دور مي شود ، قابل حرکت است. طبق تجسم ارائه شده در اينجا ، هر تيغه 6 يک چاقوي مدور است. علاوه بر اين ، هر تيغه 6 توسط يک سيلندر 61 بين موقعيت برش و موقعيت برداشت آن فعال مي شود. 1 ، اين اختراع مربوط به دستگاه 1 براي توليد مداوم ويفر 23 نوار 22 است که از يک ورق 21 عرض پهن شده است ، به عنوان مثال 2 تا 3 متر.


توليد کننده کيف هاي دستي چرمي


اين درصد نمايانگر کليه دارايي هاي جاري است که در حساب هاي دريافتني و موجودي هاي پاياني حساب نشده است. اين درصد که به عنوان "بازده کل سرمايه گذاري" نيز شناخته مي شود ، اندازه گيري نسبي سودآوري است و بيانگر ميزان بازدهي حاصل از سرمايه گذاري کل دارايي هاي يک تجارت است. اين اثر ترکيبي از فعاليتهاي عملياتي و مالي / سرمايه گذاري يک کسب و کار را منعکس مي کند. OMAC چندين خط توليد براي توليد کمربند ، يقه حيوانات خانگي و تسمه و نوارهاي چرمي يا مواد مصنوعي براي صنعت چرم پيشنهاد داده است. ما مي توانيم لوازم جانبي ويژه اي را با آرم شما براي شما و برند شما طراحي کنيم.


در تمام مراحل و قبل از بسته بندي کالاها براي تحويل ، بررسي کيفيت انجام مي شود. ما همه چيز را کاملاً متناسب با نيازهاي شما توليد مي کنيم و از شبکه چرم سازي هاي چرمي خود براي کمک به شما در تهيه يا توسعه پوستهايي که مناسب اقلام شما هستند استفاده مي کنيم. ما مي توانيم نيازهايي مانند بافت ، رنگ ، احساس دست و بودجه را براي ايجاد موارد منحصر به فرد براي نام تجاري شما مطابقت دهيم. چرم حيوانات به ندرت مورد استفاده قرار مي گرفت ، و در زمان استفاده از چرم هاي بازيافتي يا چرمي بود که به طور طبيعي با مواد سازگار با محيط زيست برنزه شده بود. مواد معمول ديگري که در کيف پول يافت مي شود ممکن است اخلاقي تر باشد اما به همان اندازه خطرناک است. پي وي سي يکي از سمي ترين انواع پلاستيک است که به دليل محتواي شيميايي بالا و نبود گزينه هاي دفع است.


الاستيک ما روي رول هاي غول پيکر عرضه مي شود ، بنابراين ابتدا بايد هر قطعه به اندازه رول برش داده شود. بعد از اينکه هر قطعه را برش داديم ، آن را به قسمت پشتي هر کيف پول مي چسبانيم ، لبه ها را به مرکز خود مي پيچيم. دستگاه جيغ ديگري که ما ساختيم براي تراز کردن هر قطعه استفاده مي شود و به ياد داشته باشيد که هر کيف پول يکجا انجام مي شود. پس از بهبود چسب ، کيف پول را جمع و چسب مي کنيم - شکل نهايي آن تا چه اندازه خواهد بود. بعد از اينکه چسب آستر کاملاً خوب شد ، کيف پول ها را تحويل مي دهيم تا به شکاف صفحه مرکزي سوراخ کنيم. هنگامي که هر يک از ناخن ها از کيف پول خارج شد ، يک لبه لبه مخصوص به لبه هاي ناتمام و تازه بريده شده مي زنيم.


توليد Md


کيف پول به ندرت نياز به تعويض دارد ، اما در صورت تمايل ، ابتدا يک فروشگاه اينترنتي صرفه جويي را بررسي کنيد. آنها مطمئناً کيف پول هاي دوستانه سازگار با محيط زيست بوجي دارند. دنياي کيف پول يک دنياي هيجان انگيز است و ما از ديدن مجموعه اي از مواد ابتکاري و پايدار بسيار هيجان زده هستيم. کيف پول چرمي با مجوز از مينگا ، يک مارک نه که با توليد کنندگان کوچک و خانوادگي چرم در اکوادور همکاري مي کند. اين درصد نشان دهنده دارايي مشهود يا نامشهود است که توسط مشاغل براي استفاده در توليد يا عرضه کالاها و خدمات يا اجاره به ديگران در کارهاي منظم تجارت در اختيار گرفته شده است.


فيلم محافظ مي تواند مثلاً يک ورق کاغذ يا مواد پلاستيکي باشد. در حال حاضر ، افزودن فيلم محافظ توسط دستگاهي جدا از دستگاه برش وب انجام مي شود. سپس اين حلقه ها براي انجام برش در عرض هاي کوچک دوباره پيچ مي شوند. اين اختراع دستگاهي براي توليد مداوم اسلبهاي نوارهاي بسته بندي شده پيشنهاد مي کند. طبق تجسم ارائه شده در اينجا ، دستگاه 1 شامل وسايلي براي بازيابي و تغيير ويفرهاي 23 محور پيچ در پيچ 71 در موقعيت آماده به کار است.


 


کيف پول


 


علاوه بر اين ، ابزار برش اجازه مي دهد تا دستگاه مطابق با اختراع به طور مداوم ويفرهاي نواري را توليد کند که داراي عرض دلخواه هستند. کيف پول چرمي وگان پايدار ساخته شده در ايالات متحده آمريکا از Svala موضعي در برابر تجارت غيرقانوني حيوانات است. A_C کيف پول چرمي وگان منحصر به فرد ديگري ساخته شده از کاکتوس ها ايجاد مي کند. YNOT يک تيم تورنتو است که کيف و لوازم جانبي با کيفيتي را ايجاد مي کند. مبتني بر نوآوري - ما براي زندگي در مسيرهاي خارج و خارج طراحي مي کنيم.


بنابراين ، در مورد توليد مداوم ، زمان تغيير ماشين باعث از بين رفتن بهره وري مي شود. علاوه بر اين ، اگر شبکه هاي نورد شده قبل از تقسيم ذخيره شوند ، هزينه ذخيره سازي ضرر اقتصادي دارد و ذخيره سازي مي تواند بر کيفيت محصول تأثير بگذارد. علاوه بر اين ، سفره ها پهناي زيادي دارند که مانور آنها را دشوار مي کند و به ابزارهاي خاص و گران قيمت نياز دارد. A_C ليست قابل توجهي از مواد پايدار در کيف پول هاي وگان تاييد شده PETA خود دارد ، از جمله چرم آناناس ، کاغذ قابل شستشو ، ضايعات ، پلي استر بازيافت شده و چرم کاکتوس دسرتو.


تعداد تيغه هاي 6 مورد استفاده با توجه به عرض نوار 22 مورد نظر تعيين مي شود. هر نوار 22 ، ناشي از برش ورق 21 ، بصورت پلکاني بر روي محور پيچ در پيچ 71 پيچيده مي شود ، تا ويفرهاي 23 ايجاد شود. وقتي ويفر 23 تمام شد ، به اين معني است که حاوي طول دلخواه نوار 22 است ، يک بازوي برش 85 به طور عرضي نوار 22 و بشکه سيم پيچ 7 محور را قطع مي کند تا اجازه تغيير محور سيم پيچ 71 را بدهد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


من backlinkamazing کاشت و ترمیم ژلیش ناخن در کرج arian45dew Web AndroidP30 نحوه نوشتن یک رزومه جذاب اشعاروداستانهای شکورابانو ترک مواد قیمت خرید جوجه یکروزه تخمگذار مادر